SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1343 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1343 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.11.2015, godz. 18:14
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1343 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1343 w TVP2 w środę 4.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1343 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1343 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1343 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1343 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1343- streszczenie, co się wydarzy?

Iwona (Izabela Zwierzyńska) dowiaduje się o spotkaniu Adriana (Sambor Czarnota) i Jagi (Maria Dębska). Daje się jednak nabrać na kłamstwa Świderskiego i jest pewna, że to młoda opiekunka próbuje odbić jej chłopaka. Klara (Olga Jankowska), Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) niepokoją się coraz bardziej irracjonalnym zachowaniem siostry. W tym czasie Adrian idzie do klubu go-go.

Struzikowie zbierają pieniądze na spłatę pożyczki. Pomagają im Borys (Jakub Wieczorek) oraz Cieślakowie. Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) odwiedzają siedzibę firmy pożyczkowej. Zarzucają jej właścicielowi nieuczciwe praktyki. Na lekcji wychowawczej Anna (Dorota Kolak) ogląda filmiki, które uczniowie przygotowali na konkurs. Jest poruszona nagraniem Arka, na którym widać, że dziadek jest dla niego zbyt surowy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: