SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1339 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1339 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

27.10.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1339 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1339 w TVP2 w środę 28.10.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1339 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1338 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1339 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1339 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1339 - streszczenie, co się wydarzy?

W szpitalu najbliżsi Zenka (Jan Pęczek) z niecierpliwością czekają na wynik operacji. Zbynio (Konrad Jakoniuk) proponuje, że w zamian za określoną sumę pieniędzy, weźmie winę za wypadek na siebie. Elwira (Dorota Naruszewicz) uważa, że to świetny pomysł, ale Artur (Jacek Rozenek) uznaje, że policyjne śledztwo ujawni prawdę. Ku zaskoczeniu rodziców Ernest (Krystian Kukułka) oznajmia, że przyzna się do potrącenia Zenka. W trakcie dyskusji niezauważony przez nikogo Zbynio wychodzi z domu i idzie na komisariat.

Rybińscy zastanawiają się, czy powiedzieć Kasi (Katarzyna Glinka) o tym, że Waldek widział Łukasza (Michał Rolnicki) w objęciach nieznajomej kobiety. W klubie fitness wyczerpana Agnieszka (Anna Dereszowska) wychodzi w połowie treningu. Marlena (Magdalena Grąziowska) sugeruje jej, że może być w ciąży. Walczak robi test ciążowy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: