SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1338 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1338 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

26.10.2015, godz. 18:14
Barwy szczęścia odc. 1337. Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk), Zenek Grzelak (Jan Pęczek)
Barwy szczęścia odc. 1337. Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk), Zenek Grzelak (Jan Pęczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1338 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1338 w TVP2 we wtorek 27.10.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1338 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1338 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1338 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1338 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1338 - streszczenie, co się wydarzy?

Ernest(Krystian Kukułka) i Zbynio (Konrad Jakoniuk) potrącają autem Zenka (Jan Pęczek). Chcą udzielić pomocy rannemu, ale na widok nadjeżdżającej Grażyny uciekają z miejsca wypadku. Później anonimowo wzywają pogotowie i jadą do domu Elwiry (Dorota Naruszewicz). Chowańska cierpliwie słucha relacji syna, następnie informuje o wszystkim Artura (Jacek Rozenek) i prosi go o zatuszowanie sprawy.

Jacek (Mariusz Ostrowski) i Nina (Aleksandra Popławska) spędzają wspólnie wieczór. Miłą atmosferę przerywa telefon od Adamskiego, który pilnie potrzebuje pomocy Brożka. Jacek naprędce wymyśla wiarygodną historyjkę, która usprawiedliwi go przed Niną i wychodzi. Dociera do ESC, gdzie kopiuje dane z komputerów firmy. Po rozmowie z Grażyną Borys (Jakub Wieczorek) zaczyna podejrzewać, że sprawca wypadku Zenka bawił się na imprezie u Pyrków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: