SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1337 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1337 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

21.10.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1339. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odc. 1339. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1337 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1337 w TVP2 w poniedziałek 26.10.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1337 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1337 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1337 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1337 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1337 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) wypytuje Agnieszkę (Anna Dereszowska) o czarnoskórego mężczyznę, którego widział na zdjęciach z Kasią (Katarzyna Glinka). Przyznaje, że mimo wcześniejszych deklaracji niejasna przeszłość ukochanej zatruwa mu życie. Jest załamany. Obejmującą się parę widzi Waldemar (Jacek Romanowski) i wysuwa z tego błędne wnioski.

Borys (Jakub Wieczorek) coraz lepiej czuje się w rodzinie Grzelaków. Wyręcza Justynę (Lidia Sadowa) w pracach domowych, o co Norbert (Mateusz Ławrynowicz) jest wyraźnie zazdrosny. Mężczyzna nie rozumie, jak bliscy mogli zapomnieć o niedawnych ekscesach młodego Grzelaka. Adrian (Sambor Czarnota) poznaje Jagę na parapetówce u Pyrków i próbuje ją poderwać. Impreza się rozkręca. W pewnym momencie okazuje się, że zabrakło alkoholu. Zbynio i Ernest niewiele myśląc, wsiadają do auta i jadą do sklepu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: