SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1333 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1333 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

14.10.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1293.  Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1293.  Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1333 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1333 w TVP2 w czwartek 15.10.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1333 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1333 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1333 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1333 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1333 - streszczenie, co się wydarzy?

Kasia (Katarzyna Glinka)myśli o rodzeństwie dla Ksawerego, ale Łukasz (Michał Rolnicki) nie chce mieć drugiego dziecka. Z kolei załamana Marlena (Magdalena Grąziowska) zwierza się przyjaciółce, że jest w ciąży. Boi się o losy swojej firmy. Kasia pociesza ją, że z pomocą Czarka (Michał Kitliński) uda się jej pogodzić macierzyństwo z prowadzeniem własnego biznesu. Niestety przecenia narzeczonego Marleny. Na wieść o ciąży ukochanej Czarek zapowiada, że koniec z interesami.

Zenek (Jan Pęczek) zastanawia się, czy złożyć doniesienie przeciwko bratankowi. Jeśli to zrobi, Borys (Jakub Wieczorek) wróci do więzienia. Karłowicz, właściciel kamienicy, ma dość działań Amelii, które utrudniają mu przeprowadzanie eksmisji i przejęcie wszystkich lokali. Na polecenie szefa Kukliński próbuje przekupić przyjaciółkę Tomasza.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: