SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1326 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1326 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.09.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1326 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1326 w TVP2 w poniedziałek 5.10.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1326 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1326 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1326 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1326 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1326 - streszczenie, co się wydarzy?

Agnieszka (Anna Dereszowska) zapisuje się do klubu Kasi (Katarzyna Glinka). Blogerka przekazuje Górce zdjęcia, na których obie w kusych strojach serwują drinki klientom. Kasi zależy na tym, by to, czym zajmowały się w Londynie, nigdy nie wyszło na jaw.

Arek chce wygrać konkurs na najsympatyczniejszego ucznia i pokazać Annie (Dorota Kolak), kto naprawdę rządzi w szkole. Zastrasza młodszych kolegów, by oddawali na niego swoje głosy. Marczakowa ma jednak swój własny plan. Na lekcji ogłasza wygraną Arka i oznajmia zadowolonemu z siebie chłopakowi, że konkurs ma jeszcze drugi etap.

Świderski (Sambor Czarnota) daje sobie spokój z terapią i angażuje się w romans z Larą (Malwina Turek). Znów okłamuje Iwonę (Izabela Zwierzyńska).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: