SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1323 na vod.tvp.pl w internecie za darmo2

Barwy szczęścia online odcinek 1323 na vod.tvp.pl w internecie za darmo2

24.09.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1179. Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski), Nina (Aleksandra Popławska), Krystyna (Hanna Bieluszko)
Barwy szczęścia odc. 1179. Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski), Nina (Aleksandra Popławska), Krystyna (Hanna Bieluszko) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1323 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1323 w TVP2 w poniedziałek 28.09.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1323 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1323 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1323 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1323 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1323 - streszczenie, co się wydarzy?

Na Zacisznej na Amelię i Mirka czekają dziennikarze, którzy chcą poznać szczegóły walki o kamienicę. Tomasz (Paweł Ławrynowicz) jest dumny z przyjaciółki, która ma okazję dołączyć do Komitetu Obrony Lokatorów. Tymczasem Kukliński i jego ludzie planują kolejne nielegalne akcje.

Agnieszka (Anna Dereszowska) szykuje szkice dla Kornelii (Katarzyna Herman). Jeśli przypadną one Wagner do gustu, blogerka dostanie pracę. Po całonocnej pracy Walczak myli teczki i dociera do bizneswoman bez projektów.

W ESC Krystyna (Hanna Bieluszko) z żalem pakuje swoje rzeczy. Nina (Aleksandra Popławska) ma nadzieję, że niepowodzenia na stopie zawodowej nie przełożą się na ich prywatne relacje. Wkrótce spotyka się z Markiem (Marcin Perchuć), który nalega, by zamknęła sprawę dotyczącą jego ojcostwa. U Jacka zjawia się klient Adamski. Okazuje się, że łączą ich podejrzane interesy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: