SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1317 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1317 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

14.09.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Sara (Dominika Kimaty), Daniel (Dawid Kartaszewicz)
Barwy szczęścia. Sara (Dominika Kimaty), Daniel (Dawid Kartaszewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl/ Youtube

"Barwy szczęścia" odcinek 1317 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1317 w TVP2 we wtorek 15.09.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1317 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1317 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1317 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1317 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1317 - streszczenie, co się wydarzy?

Urszula (Bożena Stachura) jest załamana po spotkaniu z pracownicą fundacji. Nie wierzy, że jej córka nie chce jej znać. Pocieszający jest fakt, że nie ma pewności czy osoba, która kontaktowała się z fundacją, to naprawdę zaginiona Julita (Katarzyna Sawczuk). Stefan (Krzysztof Kiersznowski) próbuje wspierać Urszulę w trudnych chwilach.

Czarek (Michał Kitliński) znajduje puste opakowanie po pigułkach antykoncepcyjnych. Staje się dla niego jasne, że Marlena (Magdalena Grąziowska) okłamywała go, mówiąc, że zależy jej na założeniu rodziny.

Daniel (Dawid Kartaszewicz) spotyka przypadkiem Sarę (Dominika Kimaty). Pod wpływem emocji wyznaje jej miłość, ale ukochana od razu odbiera mu nadzieję na wspólną przyszłość. Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) jadą na Zaciszną. Dowiadują się, że przeciekający dach może ich wnuki sporo kosztować.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: