SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1312 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1312 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.09.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Judyta (Magdalena Kuta) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1312 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1312 w TVP2 w poniedziałek 7.09.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1312 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1312 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1312 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1312 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1312 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornelia (Katarzyna Herman)szuka sposobu, by zażegnać kryzys w firmie. Proponuje Agnieszce (Anna Dereszowska) pracę, w nadziei, że zdolna projektantka wyciągnie ją z kłopotów. Blogerka odrzuca jej ofertę i podtrzymuje swoją decyzję o powrocie do Londynu. Tuż przed wyjazdem matka Walczak (Magdalena Kuta) mdleje na ulicy i zostaje przewieziona do szpitala.

W Biomerze także panuje napięta atmosfera. Beata jest na zwolnieniu, a Maciek (Tomasz Mycan) złożył wypowiedzenie. Kosecki zleca Władkowi (Przemysław Stippa), by stanął na czele zespołu i dokończył projekt. Nie wierzy jednak, że ta sztuka uda się Cieślakowi i firma nie straci grantu. Władek prosi byłego partnera, by nie porzucał kolegów w tak trudnym momencie.

Jola (Małgorzata Potocka) proponuje Jankowi (Przemysław Redkowski), by zatrudnił Borysa (Jakub Wieczorek) w hotelu dla psów. Ten boi się, że to posunięcie zepsuje jego i tak nie najlepsze relacje z Zenkiem (Jan Pęczek). Tymczasem bratanek Grzelaka pozywa wuja do sądu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: