SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1311 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1311 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

02.09.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 odc. 1308. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 odc. 1308. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1311 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1311 w TVP2 w czwartek 3.09.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1311 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1311 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1311 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1311 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1311 - streszczenie, co się wydarzy?

Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) wprowadzają się do Pyrków. Coraz częściej myślą o dziecku. Tymczasem Kuba (Eryk Kulm) informuje Huberta o planach reaktywacji zespołu.

Agnieszka (Anna Dereszowska) żegna się z Kasią (Katarzyna Glinka) przed swoim wylotem z Polski. Sadowski (Michał Rolnicki) przezornie wychodzi w tym czasie na spacer z Ksawerym, by uniknąć spotkania z blogerką. Górka prosi Agnieszkę, by nie mówiła nikomu, na czym polegała ich praca w Londynie.

Władek (Przemysław Stippa) wraca po urlopie do firmy. Znajduje w wynikach badań błąd, nieświadomy, że ich autorem jest Maciek (Tomasz Mycan). Kołodziejski uznaje, że w ten sposób były partner próbuje się na nim odegrać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: