SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1309 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1309 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.08.2015, godz. 20:10
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1309 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1309 w TVP2 we wtorek 1.09.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1309 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1309 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1309 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1309 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1309 - streszczenie, co się wydarzy?

Zenek (Jan Pęczek) wciąż toczy samotną walkę z Borysem (Jakub Wieczorek). Zdaje sobie sprawę, że jego budzący sympatię bratanek ma rodzinę i znajomych po swojej stronie. W końcu Grzelak wyjawia Basi (Sławomira Łozińska) prawdę na temat testamentu brata.

Kasia (Katarzyna Glinka) ogląda reportaż Sadowskiego (Michał Rolnicki) o Agnieszce (Anna Dereszowska). Odkrywa, że bohaterką filmu jest jej dawna znajoma, z którą przed laty poróżnił ją pewien mężczyzna.

Mirek stara się zaprzyjaźnić z Amelią. Wiśniewski wciąż jednak trzyma go na dystans. Narzeczony Bożeny wyraźnie interesuje się dawnym mieszkaniem jego przyjaciółki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: