SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1308 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1308 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.08.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1304. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1304. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1308 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1308 w TVP2 w poniedziałek 31.08.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1308 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1308 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1308 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1308 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1308 - streszczenie, co się wydarzy?

Agata (Nataia Zambrzycka) z powodu powikłań cukrzycowych traci przytomność. Hubert (Marek Molak) martwi się, że taka sytuacja może się powtórzyć. Postanawia zaopiekować się chorą siostrą. Namawia Klarę (Olga Jankowska), by przeprowadzili się na Zaciszną, dzięki temu będzie miał dziewczynę na oku.

Odkąd Adrian (Sambor Czarnota) przedłużył pobyt na sympozjum w Berlinie, Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie ma z nim kontaktu. Myśl, że ukochany ją zdradza, doprowadza ją do szaleństwa. Łukasz (Michał Rolnicki) po kryjomu spotyka się z Agnieszką (Anna Dereszowska). Wkrótce blogerka odkrywa, że Sadowski jest związany z jej dawną przyjaciółką. Beatę przeraża wizja samotnego macierzyństwa. Prosi Władka (Przemysław Stippa), by towarzyszył jej podczas odbioru wyników badań prenatalnych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: