SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka z nowym chłopakiem na urodzinach Kajtka

Barwy szczęścia. Oliwka z nowym chłopakiem na urodzinach Kajtka

10.01.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia odcinek 1557 Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i nowy chłopak
Barwy szczęścia odcinek 1557 Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i nowy chłopak foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo sprawy Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) jeszcze bardziej się skomplikują! W 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dziewczyna przyjdzie na urodziny Kajtka z jego byłym kolegą Erykiem (Patryk Cebulski) i zaczną się całować na oczach wszystkich! Dodatkowo były Oliwki w 1589 odcinku "Barw szczęścia" będzie się zastanawiał, czy nie kocha Angeli (Helena Englert)...

"Barwy szczęścia" odcinek 1589 - piątek, 27.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Sytuacja zaczyna nieco Kajtka przerastać. Wciąż kocha Oliwkę, ale zacznie również podobać mu się Angela, przez którą jego związek się rozpadł. Wszystko będzie szło dobrze, będzie prawie pewien, że to z niedoszłą zabójczynią Oliwki to prawdziwe uczucie. Dopóki była dziewczyna nie zjawi się na jego urodzinach trzymając Eryka za rękę. A pomyśleć, że kiedyś się kolegowali...

Zobacz: Barwy szczęścia. Matka Madejskiego wyciągnie go z więzienia

Angeli nie spodoba się to, co zobaczy i nie omieszka wypomnieć tego rywalce w 1589 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

- Nie marnujesz czasu - powie ukąśliwie. Oliwka odmówi kłótni na urodzinach Kajtka, by nie psuć mu imprezy - Dlatego przyprowadziłaś chłopaka i się z nim całujesz? Robisz to specjalnie, żeby mu zrobić przykrość.

I dziewczyna będzie miała rację. Oliwka najwyraźniej nadal będzie się mściła za to, że Kajtek nie zeznał prawdy na komisariacie. Co prawda nie wiedział, jak było naprawdę... Ale według jego byłej ukochanej, to nie ma znaczenia.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara urodzi zdrową córeczkę

Chłopak będzie rozerwany pomiędzy starą, a nową miłością. W końcu zdecyduje się porozmawiać z Oliwką i rozwiązać to wszystko raz na zawsze. Niestety, w 1589 odcinek serialu "Barwy szczęścia" zapowiada się niezbyt przyjemnie... Wszystko wskazuje na to, że to koniec znajomości Kajtka i Oliwki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: