SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Olga Jankowska odejdzie z serialu?

Barwy szczęścia. Olga Jankowska odejdzie z serialu?

03.02.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odc. 1505. Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1505. Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Na razie raczej nie ma tego z planach, jednakże wiadomo, że jeżeli chodzi o wybór pomiędzy aktorstwem, a śpiewem, to u aktorki Olgi Jankowskiej z serialu "Barwy szczęścia" ta druga rzecz zdecydowanie stoi na pierwszym miejscu. Co dokładnie ma do powiedzenia o swojej pasji serialowa Klara z "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do wtorku, o godz. 20.05 w TVP2

Jak większą pasji, miłość Olgi Jankowskiej do piosenkarstwa zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie - aktorka ma świetną pamięć słuchową i muzyka nie potrafi wyjść jej z głowy. Zaczęła grać w produkcjach telewizyjnych zanim ukończyła 14 lat, więc dopiero niedawno pomyślała na poważnie o rozwijaniu swojej pasji.

Zobacz: Barwy szczęścia. Los ponownie połączy Iwonę i Alka

W 2013 roku wystąpiła w talent-show "The Voice of Poland", lecz niestety odpadła. Pomimo porażki w konkursie odniosła swój prywatny sukces, kiedy wytwórnia po jej występie zaproponowała jej kontrakt, który niestety aktorka odrzuciła. Dopiero teraz jest w stanie pomyśleć już naprawdę przyszłościowo o rozwinięciu w jakiś sposób swojej kariery muzycznej.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Sebastian oświadczy się Magdzie. Czas na ślub i dziecko!

- Aktorstwo i śpiewanie są dla mnie niezwykle ważne. To dwie moje największe pasje i w obu chciałabym się rozwijać, ale muzyka zawsze będzie w moim sercu na pierwszym miejscu - mówi aktorka, jak podaje "Świat Seriali". Może już niedługo uda jej się spełnić swój cel i zacząć śpiewać zawodowo? Oczywiście wtedy zapewne ucierpi jej praca w serialu "Barwy szczęścia", ale czego się nie robi dla marzeń? Trzymamy kciuki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: