SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta nie wspiera Artura po wypadku w Himalajach

Barwy szczęścia. Marta nie wspiera Artura po wypadku w Himalajach

10.03.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1627, Marta (Katarzyna Zielińska, Artur (Jacek Rozenek)
Marta jest rozczarowana zachowaniem męża. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Chociaż Marta (Katarzyna Zielińska) bardzo się starała, to w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" przestanie wspierać swojego męża! Artur (Jacek Rozenek) wpadnie na finansowo nierozsądny pomysł i nie uzyska poparcia ukochanej. Czy Chowańskim uda się wyjść z kłopotów w serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Chowański po wypadku w serialu "Barwy szczęścia" powoli dochodzi do siebie. Pomimo, że jego stan fizyczny może się polepszać, jego psychika wciąż kuleje i na dodatek kompletnie nie ma świadomości tego, do jakiego stanu jego syn doprowadził firmę.

Zobacz: Barwy szczęścia. Marek pozbędzie się syna dla Sylwii

Dopiero w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" jego ukochana Marta postanowi zebrać się na odwagę i w końcu powie mu prawdę - jego firma bankrutuje. Dlatego też żona nie wesprze go w jego zamiarach w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia". Chowański będzie chciał przeznaczyć niebotyczną sumę pieniędzy rodzinom jego zmarłych w Himalajach kolegów. Jak podaje "Świat Seriali", Artur będzie chciał otrzymać 100.000 zł od Firleja (Andrzej Glazer). Słysząc o tym, Marta natychmiast zaprotestuje:
- Firmy nie stać na taką wypłatę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kajtek wróci do Oliwki po jej próbie samobójczej

Czy do Artura w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" dotrze powaga sytuacji, czy wyrzuty sumienia okażą się silniejsze od niego? Zapewne będzie czuł presję, aby zadośćuczynić tragiczny wypadek. Chociaż to nie jest prawda, to obwinia siebie za śmierć kolegów. Całe szczęście Marta w nadchodzących odcinkach serialu będzie trzymała pieczę nad lekkomyślnymi pomysłami męża i nie będzie ich wspierać!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: