SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bójka Adama z Łukaszem o Kasię

Barwy szczęścia. Bójka Adama z Łukaszem o Kasię

07.12.2015, godz. 17:00
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Byli kochankowie Kasi Górki (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" rzucają się na siebie z pięśćmi. Powrót Adama Jakubika (Bartosz Porczyk) na Zaciszną komplikuje życie wielu osobom. Kasia już od dawna nie jest z Adamem, ale to nie zmienia faktu, że Jakubik wciąż coś do niej czuje. W 1361 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) nie może znieść, że Adam kręci się przy Kasi i rzuca się na rywala. Między Adamem a Łukaszem dochodzi do bójki.

"Barwy szczęścia" odcinek 1361 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Bujne życie miłosne Adama Jakubika z "Barw szczęścia" wprowadza sporo zamieszania nie tylko w jego relacjach z Sarą (Dominika Kimaty), ale także z jego byłymi kochankami - Agnieszką Walczak (Anna Dereszowska), która jest z nim w ciąży oraz z Kasią Górką!

Jakby tego było we wszystko jest wmieszany jeszcze Łukasz Sadowski, który nie tak dawno zostawił Kasię, bo podejrzewało go o romans z... Agnieszką. Trochę skomplikowane, ale taką przeszłością Adama chyba nie ma się co dziwić.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się. Nowy trop w sprawie zaginięcia Walerii

Zaczyna się od tego, że Agnieszka, która spodziewa się dziecka Adama, postanawia walczyć o ukochanego. Zamieszana w miłosne rozterki byłego kochanka Kasia zdaje sobie sprawę, że Adam skazuje jedną z kobiet na cierpienie. Sara i Agnieszka kochają go, więc Adam musi jak najszybciej dokonać wyboru.

Jakubik, który był przekonany, że Agnieszka już dawno o nim zapomniała jest w szoku na wieść o ciąży Walczak. Przyleciał do Polski, by ułożyć sobie rodzinne życie z Sarą  i Jasiem (Julian Wiszniewski), to z nimi chce być. Zakochana Sara też jest gotowa znów związać się z Adamem, lecz martwi się, że coś łączy go z Agnieszką.

Patrz: Barwy szczęścia. Ucieczka Adama z Polski przed bandytami. Sara i Jaś wyjadą z nim?

A gdzie Adam szuka pocieszenia i zrozumienia? Oczywiście u Kasi Górki, swojej pierwszej, wielkiej miłości, przy której wciąż czuje szybsze drżenie serca. W 1361 odcinku "Barw szczęścia" Adam oferuje dawnej kochance pomoc w naprawie usterki w mieszkaniu.

Pech chce, że Kasia wychodzi tuż przed tym jak z niezapowiedzianą wizytą wpada niej Łukasz. Na widok Adama, który opiekuje się małym Ksawciem wpada w szał. Z zazdrości o Kasię i ich syna rzuca się na Jakubika z pięściami. Ale Adam jest silniejszy i wygrywa to starcie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: