SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1686: Janka okaże się lesbijką i porwie Marysię

Barwy szczęścia, odcinek 1686: Janka okaże się lesbijką i porwie Marysię

07.08.2017, godz. 16:45
Barwy szczęścia, odcinek 1679, Janka (Milena Staszuk)
- Życzę ci, żeby twój mąż to docenił. foto:

Janka (Milena Staszuk) porwie Marysię (Joanna Śnieżyńska), żeby Klara (Olga Jankowska) była szczęśliwa! Biologiczna matka dziewczynki będzie próbowała przeprosić Huberta (Marek Molak), ale on nie zgodzi się na jej powrót do domu. Nauczył się już żyć bez niej i nie potrafi jej wybaczyć, że zostawiła go w tak istotnym momencie - zaraz po narodzinach córeczki. Sprawdźcie, co wydarzy się w 1686 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 1686 we wtorek 29.08.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2017 Klara będzie chciała odzyskać rodzinę, od której uciekła w wyniku szoku poporodowego. To jednak nie będzie takie łatwe, bo Hubert nie chce mieć z nią nic wspólnego. W 1686 odcinku "Barw szczęścia" Klara wyżali się Jance, a ona postawi sobie za cel uszczęśliwić przyjaciółkę.

Kobieta zabierze kurtkę Klary i pójdzie do parku, by wykraść Marysię z wózka podczas nieuwagi opiekunki. Chwilę później Klara odbierze niepokojący telefon od męża - Gdzie jest moje dziecko? Jesteś w stanie wyobrazić sobie, co ja tu przeżywam? Kamila rozpoznała twoją kurtkę, widziała cię!

Zanim Klara zdąży cokolwiek powiedzieć, do mieszkania wejdzie Janka z Marysią na rękach - Nie mogłam znieść, że byłaś taka nieszczęśliwa - powie jej koleżanka i doda, że chciałaby być dla niej kimś więcej, niż tylko przyjaciółką...

Przeczytaj też: Barwy szczęścia. Waławska porwana! Czy Artur odnajdzie żonę?

Polecamy: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska rzuciła serial dla macierzyństwa?

Zobacz: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: