SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1682: Ślub Kasi i Łukasza

Barwy szczęścia, odcinek 1682: Ślub Kasi i Łukasza

24.07.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Trzeba przyznać, że ta para niesamowicie do siebie pasuje! foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wbrew wszelkim przeciwnościom losu, Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) nadal są razem i po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" padnie hasło: ślub! Nie jest tajemnicą, że Sadowski od dawna o tym marzy... Co wydarzy się w 1682 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Kasia i Łukasz zostaną małżeństwem?

"Barwy szczęścia" odcinki po wakacjach 2017 od poniedziałku do piątku, o godz. 20.40 w TVP2

Kłamstwa Umińskiej (Monika Dryl) przed wakacjami 2017 w serialu "Barwy szczęścia" mocno nadszarpnęły zaufanie Kasi do Łukasza, a Sadowskiego doprowadziły do zawieszenia w obowiązkach zawodowych. Całe szczęście Górka zda sobie sprawę z manipulacji koleżanki z pracy swojego partnera i ich związek ponownie rozkwitnie.

Dzięki Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) zostanie poruszony temat zawarcia małżeństwa... W 1682 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukaszowi bardzo spodoba się pomysł ojca ukochanej o zamianie mieszkań. Tata Górki zasugeruje jednakże, że wolałby, aby młodzi przed przeprowadzką zalegalizowali swój związek. Sadowski oszaleje z radości!

- Musicie wziąć ślub! Pokażecie całemu światu, że naprawdę jesteście razem... I jednym cięciem utniecie wszystkie spekulacje - powie Stefan, odnosząc się do medialnych plotek. Łukasz zwróci się później do Kasi:

- On jest geniuszem! Kilka fotek z naszego ślubu i zatkamy ludziom usta raz na zawsze. Kocham cię i marzę, żebyś została moją żoną - oświadczy się po raz kolejny. Czy Kasia przyjmie oświadczyny? Są na to bardzo duże szanse! Czyżby ślub był niedaleko?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: