SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1680: Stefan i Waleria oddadzą dom Kasi

Barwy szczęścia, odcinek 1680: Stefan i Waleria oddadzą dom Kasi

16.06.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasię (Katarzyna Glinka) czeka wyjątkowa niespodzianka. Rodzice podejmą ważną decyzję - postanowią oddać córce i Łukaszowi (Michał Rolnicki) swój dom. Co wydarzy się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" złoży swojej żonie pewną propozycję. Zasugeruje Walerii (Ewa Ziętek), aby oddali swój dom Kasi i Łukaszowi. Sami wtedy przeprowadziliby się do ich mniejszego mieszkania.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

Walerii bardzo spodoba się ten pomysł. Stwierdzi, że to świetne rozwiązanie - przecież Łukasz i Kasia potrzebują więcej miejsca dla siebie i małego Ksawcia. Ich wnuczek mógłby mieć więcej miejsca do zabawy oraz wychować się w rodzinnym domu. Stefan i Waleria spotkają się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z Kasią i przedstawią jej swoją propozycję.
- Dobrze to sobie przemyślelićie? - spyta rodziców Górka. Ciotka odpowie jej, że i tak ona i mąż nie są już w stanie zajmować się tak dużą powierzchnią.
- Wy możecie tutaj zacząć swoje życie od nowa. Wychowałaś się w tym dmu, teraz tu wychowasz Ksawcia - stwierdzi Waleria, dodając, że to niesamowicie romantyczne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Stefan z kolei w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zasugeruje, że dobrze by było, aby przed przeprowadzką Kasia i Łukasz wreszcie wzięli ślub i stworzyli oficjalną rodzinę. Co na to Kasia? Przekonamy się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: