SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1680: Marta wyjedzie? Pożegnanie Katarzyny Zielińskiej

Barwy szczęścia, odcinek 1680: Marta wyjedzie? Pożegnanie Katarzyny Zielińskiej

29.05.2017, godz. 09:00
Barwy szczęścia, Marta (Katarzyna Zielińska)
Katarzyna Zielińska, czyli serialowa Marta, po wakacjach 2017 odchodzi z "Barw szczęścia". foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Katarzyna Zielińska odeszła z serialu "Barwy szczęścia"! Chociaż postać Marty będziemy mogli zobaczyć na ekranie jeszcze po wakacjach, to i tak nieuchronnie zbliża się rozwiązanie najpilniej strzeżonej tajemnicy serialu "Barwy szczęścia" - co stanie się z bohaterką? Wszystko wskazuje na to, że Marta w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wyjedzie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach w poniedziałek 21.08.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Odejście Katarzyny Zielińskiej nie jest tajemnicą - aktorka ogłosiła zmianę już w grudniu 2016 roku. Chociaż informacja o jej zniknięciu z serialu "Barwy szczęścia" wyszła tak dawno, to dalsze losy Marty Chowańskiej pozostały tajemnicą do tego czasu.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Jak podaje "Świat Seriali" Marta po wakacjach 2017, w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wniesie pozew o rozwód. Wszystko przez to, że Artur (Jacek Rozenek) zdecyduje się wyjechać ponownie w Himalaje, ryzykując po raz kolejny swoje zdrowie, życie... i małżeństwo. Papiery rozwodowe nie powinny być dla niego zaskoczeniem, ponieważ żona poinformuje go o konsekwencjach niebezpieczenego wyjazdu.

W 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marta zniknie wraz z córką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: