SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1680: Alicja umrze?! Trafi do szpitala przez Kasię

Barwy szczęścia, odcinek 1680: Alicja umrze?! Trafi do szpitala przez Kasię

03.07.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Alicja (Monika Dryl)
Alicja w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach będzie zdruzgotana. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po rozmowie z Kasią (Katarzyna Glinka) Alicja (Monika Dryl) po wakacjach trafi do szpitala w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Emocje związane z Łukaszem (Michał Rolnicki) sprawią, że zdrowie dziennikarki znacząco podupadnie. Co wydarzy się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Czy Umińska umrze?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Po wakacjach 2017 Alicja i Kasia umówią się na spotkanie w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia". To spotkanie nie będzie należało do najprzyjemniejszych! Górka spotka się z dziennikarką tylko dlatego, że nie będzie przekonana słowami Łukasza. Nadal będzie podejrzewała, że ukochany nie wyznał jej wszystkiego. Szybko się przekona, że Umińska jest zwykłą kłamczuchą i manipulatorką!

- On mi dawał nadzieję. A potem mi ją odebrał! - powie Alicja Kasi w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach: Łukasz pobije Alicję?! - ZWIASTUN

Oprócz tego Górka w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nasłucha się o tym, jak to Sadowski poważnie traktował "związek" z szefową, ale kiedy ludzie zaczęli zauważać, że jest pomiędzy nimi coś więcej, postanowił zrezygnować. Całe szczęście Kasia w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie uwierzy w bzdury opowiadane przez blondynkę.

Górka w końcu zda sobie sprawę, w co Alicja próbowała wkręcić Łukasza. Jak podaje "Tele Tydzień" Kasia najwyraźniej bardzo dosadnie oznajmi Umińskiej, co sądzi o całej sytuacji... Na tyle dosadnie, że dziennikarka w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zasłabnie i trafi do szpitala! Czy umrze? Nie wydaje się nam. Zasłabnięcie raczej nie będzie zagrażało zdrowiu Umińskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: