SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1679: Sadowski pozwie Alicję

Barwy szczęścia, odcinek 1679: Sadowski pozwie Alicję

17.05.2017, godz. 15:00
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl)
Barwy szczęścia odcinek 1658, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Umińska (Monika Dryl) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) w końcu podejmie decyzję o uwolnieniu się od toksycznej Alicji (Monika Dryl)! Żądna zemsty za zwolnienie z pracy na Sadowskim, Alicja w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" naopowiada Kasi (Katarzyna Glinka) kłamstw, a na dodatek Łukasz w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostanie zawieszony w obowiązkach dziennikarza!

"Barwy szczęścia" odcinek 1679 - w piątek, 9.06.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już niedługo w serialu "Barwy szczęścia" Alicja zostanie zwolniona z TVP za mobbing! Tuż po tym, w 1679 odcinku serialu 'Barwy szczęścia" kobieta pójdzie w odwiedziny do Kasi. To nie będzie miłe spotkanie!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

Naopowiada Górce w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" kłamstw o tym, jak to rzekomo została zwolniona przez Łukasza:
- To była jego perfidna intryga, od miesięcy pode mną rył, zanim uderzył. Nie mógł znieść kobiety szefa! - stwierdzi Umińska w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- To ohydne oskarżenie! - odpowie jej Kasia, po czym wyrzuci blondynkę z mieszkania. To jednakże nie koniec kłopotów. Zaintrygowana Górka zobaczy nagłówek gazety - " Zwolniona za miłość. Skandal w TVP!" i widząc na stronie zdjęcie zapłakanej Alicji pomyśli, że jej ukochany miał romans z szefową! Zmusi Łukasza do konfrontacji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Sadowski w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wytłumaczy Kasi całą sytuację i dlaczego wcześniej jej o tym nie opowiedział. O ile Górka mu wybaczy, o tyle szef widząc paskudny artykuł, niesamowicie się wścieknie! Przez to Łukasz zostanie zawieszony w telewizji, póki sprawa nie ucichnie. Zdenerwowany Sadowski w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi pozwać zarówno Umińską, jak i gazetę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: