SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1679: Klara chce odebrać Hubertowi dziecko!

Barwy szczęścia, odcinek 1679: Klara chce odebrać Hubertowi dziecko!

06.06.2017, godz. 18:00
Barwy szczęścia odcinek 1599 Klara (Olga Jankowska) Marysia
Barwy szczęścia odcinek 1599 Klara (Olga Jankowska) Marysia foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) wróci do domu! To nie będzie wymarzony powrót Pyrki. Pod jej nieobecność wiele się zmieniło, w dodatku na gorsze. Hubert (Marek Molak) w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie wściekły na żonę! Klara postanowi zawalczyć o córkę... drogą prawną? Co wydarzy się w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1679 - w piątek, 9.06.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Pod koniec 1679 odcinka serialu "Barwy szczęścia" Klara podejdzie pod dom Pyrków w najmniej odpowiednim momencie. Hubert i Ula (Anna Karwan) będą wyprowadzali maleńką Marysię (Joanna Śnieżyńska) na spacer, przy okazji czule ze sobą rozmawiając. Kiedy będą stać przy sobie bardzo blisko, zobaczy ich Klara. To Ula w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zobaczy żonę Huberta kątem oka. Kiedy tylko Pyrka zorientuje się, że jego ukochana wróciła, pobiegnie za nią. Klara zacznie uciekać myśląc, że mąż i blondynka mają romans.
- Co ty tu robisz?! Trzy miesiące twoje dziecko nie miało matki! - Hubert wydrze się na Klarę w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia", już po wakacjach - Nie masz pojęcia, przez co ja przeszedłem!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

- Chcesz ukarać mnie, ale tylko ranisz tym Marysię, nie rozumiesz tego? - mówi żona Huberta we fragmencie odcinków z przyszłego sezonu - Nie możesz mi zabronić.

Zapewne Hubert nie będzie chciał się zgodzić, aby Klara wróciła do jego domu i do ich córki po tym, co im obojgu zrobiła. Jak podaje "Świat Seriali", para zacznie się ostro kłócić, a ukochana Pyrki zda sobie sprawę, że jej małżeństwo wisi na włosku. Jednakże tym razem wyrodna matka wybierze dziecko i postanowi postawić na swoim, czyli odzyskać Marysię. Przyjdzie jej za to słono zapłacić. -

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: