SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1679: Awantura Kasi i Łukasza - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 1679: Awantura Kasi i Łukasza - ZWIASTUN

09.06.2017, godz. 11:00
Baryw szczęścia, odcinek 1679, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Kiedy Łukasz w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" powróci do domu, jego ukochana będzie żądała wyjaśnień. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

To koniec związku Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?! W 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Górka dowie się o całej aferze z Alicją (Monika Dryl) nie od Sadowskiego, lecz w pracy od klientki, która przeczytała gazetę. W 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pomiędzy Kasią, a Łukasz dojdzie do strasznej awantury!

"Barwy szczęścia" odcinek 1679 - w piątek, 9.06.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia dowie się o problemach Łukasza w klubie fitness, od klientki, która złoży jej szczere wyrazy współczucia. Okaże się, że w gazecie ukazał się szkalujący Sadowskiego artykuł na temat jego romansu z Alicją (Monika Dryl). Górka będzie wściekła! Kiedy Łukasz w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" powróci do domu, jego ukochana będzie żądała wyjaśnień. Sadowski od razu po wejściu do mieszkania będzie wiedział po ciężkiej atmosferze, że Kasia już widziała artykuł.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

- Kasia, to są same kłamstwa...
- Siedziała z nami przy wigilijnym stole.
- Ty chyba nie wierzysz w to, co pisze ta gazeta!
- Dzieliłam się z nią opłatkiem, ty stałeś obok! - Łukasz zacznie się tłumaczyć ukochanej. Potem będzie tylko gorzej. Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu awantury Kasi i Łukasza z 1679 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: