SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1676: Nawrot przed śmiercią chce poznać syna

Barwy szczęścia, odcinek 1676: Nawrot przed śmiercią chce poznać syna

17.05.2017, godz. 12:48
Barwy szczęścia, Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek), Aleks (Hubert Wiatrowski), Nawrot (Przemysław Bluszcz)
Barwy szczęścia, Aldona (Elżbieta Romanowska), Borys (Jakub Wieczorek), Aleks (Hubert Wiatrowski), Nawrot (Przemysław Bluszcz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1676 odcinku "Barwy szczęścia" do życia Aldony (Elżbieta Romanowska) powróci ojciec jej dziecka! Nawrot (Przemysław Bluszcz) będzie chciał spotkać się z Aleksem (Hubert Wiatrowski). Co wydarzy się w 1676 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1676 - we wtorek, 6.06.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Nawrot w 1676 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zdradzi Aldonie, że jest śmiertelnie chory. Kiedy kobieta wraz z Aleksem pojadą na mecz, koszmar życia blondynki zjawi się w "Zdrówku". Chociaż Borys (Jakub Wieczorek) wypędzi go ze sklepu, Nawrot nie odpuści i zaczeka na swoją byłą kochankę.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Kiedy Aldona i Aleks w 1676 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wrócą z meczu, chłopiec zainteresuje się nieznajomym mężczyzną. Przyszywany ojciec każe mu wejść do środka. Kiedy już dorośli zostaną sami, Wiktor stwierdzi, ze chce poznać syna przed śmiercią. Aldona nie zgodzi się.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: