SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1667. Matka Oliwii popełni samobójstwo

Barwy szczęścia, odcinek 1667. Matka Oliwii popełni samobójstwo

18.05.2017, godz. 09:00
Barwy szczęścia odcinek 1492. Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz)
Barwy szczęścia odcinek 1492. Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1667 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klaudia (Anna Grycewicz) postanowi odebrać sobie życie! Matka Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) dowie się, że Szczepan (Arkadiusz Janiczak) jest pedofilem. To będzie zdecydowanie za dużo w 1667 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dla maltretowanej przez wiele lat kobiety.

"Barwy szczęścia" odcinek 1667 - w środę, 24.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Przypominamy, że Kajtek (Jakub Dmochowski) w serialu "Barwy szczęścia" odkrył, że mała Zuzia spotyka się potajemnie ze Szczepanem. Ojciec Oliwki zabierał ją samochodem. Dziewczynka na spotkania z nim zakładała wysokie obcasy, rozpuszczała włosy i nakładała mocny makijaż...

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1675: Bruno i Aneta zaręczeni

Zaniepokojony nastolatek doniesie o tym swojemu ojcu, który postanowi interweniować. W międzyczasie Klaudia również dowie się o przewinieniach swojego męża. W 1667 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Szczepan trafi do aresztu z podejrzeniem o pedofilię, a Zuzia znajdzie się pod opieką psychologa dziecięcego. Jej opiekunowie będą przerażeni, że opieka społeczna mogłaby stwierdzić, że źle się nią opiekowali!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska oficjalnie zakończyła pracę w serialu - WIDEO

Szczepan przez wiele lat maltretował oraz znęcał się psychicznie nad żoną i córką, co doprowadziło do wielu kłopotów. Nic dziwnego, że informacja o zboczeniu męża będzie dla Klaudii zbyt dużym obciążeniem. Matka Oliwki w 1667 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przedawkuje leki! Czy przeżyje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: