SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1664: Józek będzie milionerem?

Barwy szczęścia, odcinek 1664: Józek będzie milionerem?

08.05.2017, godz. 11:24
Patryk Pniewski został dzikiem na siłowni
Patryk Pniewski nie traci formy foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) zostanie wyceniony na pół miliona?! Darek (Andrzej Niemyt) będzie chciał sprzedać swojego podopiecznego do Powiśla za ogromną sumę pieniędzy! Czy Sałatka w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostanie milionerem?

"Barwy szczęścia" odcinek 1664 - w piątek, 19.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek będzie zaniepokojony o przyszłość Józka. Młody piłkarz ma talent, lecz czy to wystarczy, aby przekonać klub, że warto w niego zainwestować? Takie i podobne myśli będą przebiegały przez głowę Sałatki w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Zobacz: Barwy szczęścia. Katarzyna Glinka szczerze o białaczce

Z tego powodu nawet zacznie się zastanawiać, czy Janicki nie weźmie pod swoje skrzydła innego podopiecznego, jeżeli jemu się nie uda:
- Co ja wtedy zrobię? Oszaleję od tego czekania! - pożali się opiekunowi w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Darek go uspokoi:
- Próbują zobaczyć, czy nie pękniemy! Żeby obniżyć cenę... Musimy to wytrzymać.

Zgodnie z przepowiednią Janickiego, jeszcze w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zadzwoni do nich przedstawiciel klubu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1670: Klara wróci do domu. Co z Ulą?

Niestety, obawy również się sprawdzą. Panowie nie będą mogli dojść w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do porozumienia co do wynagrodzenia dla Józka. Darkowy pomysł na dwuletni kontrakt za pół miliona złotych nie przypadnie do gustu klubowi. Janicki w 1664 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie zgodzi się zejść z ceny. Najwyraźniej młody piłkarz będzie musiał udowodnić swoją wartość! W końcu gra toczy się o naprawdę dużą stawkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: