SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1661: Kasia będzie sparaliżowana

Barwy szczęścia, odcinek 1661: Kasia będzie sparaliżowana

16.05.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1661, Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka)
Kasia i Łukasz są ze sobą na dobre i na złe. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) chociaż odzyska przytomność, nie będzie w pełni sprawna! Okaże się, że Górka nie jest w stanie nawet utrzymać łyżki, reasumując: samodzielnie jeść! Co wydarzy się w 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1661 - we wtorek, 16.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Przypominamy, że w serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) została otruta jadem kiełbasianym przez Julitę (Katarzyna Sawczuk). Dziewczyna chciała zemścić się na Radku (Filip Kosior) i na Lidce (Emilia Warabida), jednakże w wyniku zbiegu okoliczności, to właśnie Górka zjadła zatrutego tatara.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

W 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia po ciężkiej walce w szpitalu, w końcu odzyska przytomność. Niestety, zgodnie z przewidzeniami lekarza prowadzącego, nie będzie w pełni sprawna! Trucizna uznawana za potencjalną broń biologiczną uszkodziła jej ośrodek układu nerwowego, przez co w 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Górka nadal będzie odczuwała problemy z oddychaniem i poruszaniem się.

W prawdziwą rozpacz Kasia wpadnie w 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia", kiedy nie będzie w stanie nawet się napić. Jej ręce nie będą w stanie podnieść plastikowego kubeczka z płynem i przystawić do ust, ciałem od czasu do czasu będą władały tiki nerwowe!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1675: Bruno i Aneta zaręczeni

- Mógłbyś mi pomóc?! - krzyknie z poirytowaniem na Łukasza w 1661 odcinku serialu "Barwy szczęścia". To przecież u Górki nie wynika z złych intencji, lecz z paniki - A nie się cały czas tylko przyglądasz!
- Kasiu, musisz ćwiczyć, żeby wróciło ci czucie w rękach - odpowie jej ze spokojem ukochany.
- Ćwiczyć to ja jeszcze długo nie będę, a na pewno nie w fitness klubie z klientkami! - sfrustruje się Kasia. W końcu Sadowski pomoże jej napić się wody...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: