SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1659: Kasia nie wyzdrowieje

Barwy szczęścia, odcinek 1659: Kasia nie wyzdrowieje

12.05.2017, godz. 10:11
Barwy szczęścia odcinek 1659, Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odcinek 1659, Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) nadal będzie w stanie krytycznym! Lekarze w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" z całych sił zaczną walczyć o jej życie, lecz w pewnym momencie Górkę trzeba będzie reanimować. Kiedy jej stan, względnie się ustabilizuje, lekarz przekaże Łukaszowi (Michał Rolnicki) dramatyczne informacje.

"Barwy szczęścia" odcinek 1659 - w piątek, 12.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia po zatruciu trafi w stanie agonalnym do szpitala. Przerażony Łukasz wpadnie na salę, na której pod maszynami podtrzymującymi życie będzie leżała jego ukochana. Z początku lekarze kompletnie nie będą wiedzieli, co dolega Górce i w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będą podejrzewali najróżniejsze rzeczy.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1658: Kasia umiera - DUŻO ZDJĘĆ

Kiedy Łukasz w 1659 odcinku "Barw szczęścia" będzie siedział przy Kasi, jej stan nagle się pogorszy. Lekarz prowadzący wyrzuci Sadowskiego z sali i wezwie zespół reanimacyjny. Górka na moment umrze... Kiedy zostanie odratowana, doktor postanowi porozmawiać z Łukaszem i Stefanem (Krzysztof Kiersznowski):
- Udało nam się ustalić przyczynę zatrucia pańskiej córki i innych pacjentów. Jad kiełbasiany. To była spora dawka.(...) - wytłumaczy lekarz w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Kiedy Sadowski spyta się o stałe efekty zatrucia, odpowie:
- Zostały porażone ośrodki nerwowe. Są kłopoty z widzeniem i oddychaniem pacjentki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1659: Kurator zabierze Hubertowi Marysię?!

Według informacji udostępnionych przez poradnikzdrowie.pl, zatrucie jadem kiełbasianym w stopniu takim, jak u Kasi w 1659 odcinku serialu "Barwy szczęścia", będzie skutkowało długą rekonwalescencją. Nawet pół roku może zająć Górce odzyskanie pełnej władzy w nerwach i w mięśniach, a odetchnięcie pełną piersią może nastąpić nawet za kilka lat! Czy Kasia w 1659 odcinku będzie miała więcej tytułowego szczęścia"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: