SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1658: Kasia walczy o życie. Ukochana Łukasza umrze?

Barwy szczęścia, odcinek 1658: Kasia walczy o życie. Ukochana Łukasza umrze?

03.05.2017, godz. 13:28
Barwy szczęścia odc 1503 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc 1503 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kasia (Katarzyna Glinka) w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" trafi do szpitala, gdzie rozpocznie się walka o jej życie! Złe samopoczucie po krótkim czasie przerodzi się w drgawki, Górka zacznie się dusić. Przerażony Łukasz (Michał Rolnicki) zadzwoni na pogotowie. W szpitalu w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Kasia została zatruta jadem kiełbasianym! Czy ukochana Sadowskiego umrze?

"Barwy szczęścia" odcinek 1658 - w czwartek, 11.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia poczuje się źle po zjedzeniu tatara, więc Lidka (Emilia Warabida) poradzi jej, żeby poszła do domu. Górka przystanie na tą propozycję, lecz w domu powie o swoim niedobrym samopoczuciu Łukaszowi. Będzie miała bóle brzucha i zawroty głowy, lecz jak podaje "Świat Seriali", kiedy godzinę później w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zawoła ukochanego, nagle dostanie drgawek i zacznie się dusić!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1660: Rozstanie Marty i Artura

Łukasz, nie mając czasu na zastanawianie się, zadzwoni na pogotowie, które przewiezie Kasię w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do szpitala. Zostanie umieszczona na OIOM-ie, gdzie lekarz zacznie podejrzewać poważne zatrucie. Później do Sadowskiego dojadą Stefan (Krzysztof Kiersznowski) i Waleria (Ewa Ziętek) i Kasia na chwilę odzyska przytomność. Dosłownie sekundy później Górka ponownie straci świadomość, a aparaty monitorujące jej stan zaczną alarmować o jego pogorszeniu. W 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" lekarze będą musieli reanimować Kasię, której życie będzie wisiało na włosku!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1660: Artur wraca w Himalaje

Kiedy już stan Górki w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w miarę się ustabilizuje, doktor prowadzący jej przypadek powie Łukaszowi, że ukochana zatruła się jadem kiełbasianym. W efekcie w organizmie Kasi zostaną uszkodzone ośrodki nerwowe, które będą powodowały problemy z widzeniem i oddychaniem. Sadowski w 1658 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie mógł jedynie mieć nadzieję, że lekarzom uda się uratować jego ukochaną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: