SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1656: Osiemnastka Angeli

Barwy szczęścia, odcinek 1656: Osiemnastka Angeli

25.04.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia, Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia, Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Angela (Helena Englert) będzie obchodziła swoje osiemnaste urodziny! Wejście w pełnoletność na długo pozostanie w jej pamięci. Rodzina bardzo postara się, aby dziewczyna czuła się jak najlepiej w ten wyjątkowy dzień. Prezenty na osiemnastkę Angeli w 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będą naprawdę wyjątkowe!

"Barwy szczęścia" odcinek 1656 - we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Angela zapamięta swoje urodziny w 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do końca życia! Sebastian (Marek Krupski) już rano postanowi pozytywnie zaskoczyć swoją ukochaną córkę i zamiast śniadania, do łóżka przyniesie jej tort urodzinowy!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1658: Kasia walczy o życie w szpitalu

- Słodycze z samego rana? - spyta szczęśliwa osiemnastolatka w 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Tak to ja mogę codziennie!

Następnie ojciec wręczy jej kopertę. Z początku w 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Angela pomyśli, że to pieniądze, jednakże grubo się pomyli! Od Magdy (Honorata Witańska) i Sebastiana, młoda Kowalska dostanie w prezencie bilet lotniczy - podróż dookoła świata!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1660: Rozstanie Marty i Artura

To nie koniec niespodzianek w 1656 odcinku "Barw szczęścia". Angela ma duszę artysty, więc przypuszczamy, że Eliza (Danuta Kowalska) w obawie, że wnuczka nie wróci z wycieczki, podaruje jej klucze do mieszkania - całego na własność Angeli.

- Skoro już jesteś pełnoletnia, to warto mieć własne mieszkanie - stwierdzi babcia. Czy Angelę czeka więcej niespodzianek w 1656 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: