SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1651: Magda ukryje ciążę przed Sebastianem

Barwy szczęścia, odcinek 1651: Magda ukryje ciążę przed Sebastianem

04.04.2017, godz. 20:04
Barwy szczęścia. Magda Zwoleńska (Honorata Witańska)
Barwy szczęścia. Magda Zwoleńska (Honorata Witańska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Magda (Honorata Witańska) zrobi sobie test ciążowy. Marzenie Sebastiana (Kacper Krupski) spełni się szybciej, niż myślał, proponując ukochanej ślub i powiększenie rodziny - pozytywny wynik badania byłby dla niego świetną informacją! Dlaczego więc Magda ukryje przed mężem możliwość ciąży w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1651 - w czwartek, 27.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Jak podaje "Świat Seriali", o poranku w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Sebastian nie będzie mógł skorzystać z łazienki. Kiedy zastuka, zza drzwi odezwie się głos jego ukochanej żony:
- Daj mi chwilkę!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1636: Hubert pocieszy się po odejściu Klary?

Magda siedząc w ubikacji w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie aż skręcać się z nerwów. Z niewiadomych przyczyn Kowalska będzie bała się tego, że Sebastian zobaczy, jak robi test ciążowy. Spanikowana schowa tester do kosmetyczki i wyjmie ją dopiero, gdy jej mąż powie, że poczeka.

Po chwili Magda w końcu w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zajrzy do torebki z testem. Po wyjściu z łazienki nie zdradzi Sebastianowi wyniku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita dla sławy pójdzie do łóżka z piłkarzem

Podczas wspólnego śniadania w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Magda powie mężowi, że źle się poczuła - rozboli ją głowa i nie chce jeść. Ukochany zaproponuje jej podwózkę do fundacji. Czy wtedy w 1651 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kowalska powie Sebastianowi o możliwej ciąży? A może zrezygnuje z pójścia do pracy i uda się do ginekologa? Dlaczego nie powiedziała od razu o wyniku? Na te pytania odpowiedzi znajdziemy wkrótce w serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: