SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1650: Alicja pocałuje Łukasza

Barwy szczęścia, odcinek 1650: Alicja pocałuje Łukasza

03.04.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia Alicja (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia Alicja (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaloty Umińskiej (Monika Dryl) wobec Łukasza (Michał Rolnicki) staną się coraz bardziej odważne. Zakochana dziennikarka nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć serce kolegi z pracy. Chociaż wie, że Sadowski kocha Kasię (Katarzyna Glinka) i ma rodzinę, to i tak 1 650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi go pocałować!

"Barwy szczęścia" odcinek 1649 - we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia zacznie szykować się na dwutygodniowy wyjazd szkoleniowy, co oznacza, że Łukasz zostanie sam z Ksawciem (Bastian Węglewski). Sadowski zapewni, że nic złego się nie wydarzy pod jej nieobecność. Oczywiście chwilowe zajęcie się synkiem samodzielnie zmusi Łukasza do poproszenia Umińskiej w 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o możliwość wcześniejszego wyjścia.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1636: Hubert pocieszy się po odejściu Klary?

Na te wieści Alicji w 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaświecą się oczy, ponieważ wyczuje idealną okazję do uwiedzenia swojego obiektu uczuć. Tego samego dnia, jak podaje "Świat Seriali", Alicja zjawi się pod domem Sadowskiego bez zapowiedzi.

- Postanowiłam cię odwiedzić... Skoro nie ma Kasi, to może przyda ci się moja pomoc - oznajmi Łukaszowi w 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Dziennikarz niechętnie podziękuje za ofertę, którą zresztą bardzo szybko odrzuci.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita dla sławy pójdzie do łóżka z piłkarzem

Umińska pomimo odmowy nie odpuści w 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Ponownie przyjdzie do mieszkania Łukasza, lecz przypadkowo pomyli drzwi... I zapuka do Marty (Katarzyna Zielińska). Chowańska po zamknięciu drzwi, impulsywnie spojrzy w wizjer. Widok Alicji rzucającej się w 1650 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na Sadowskiego zszokuje ją dogłębnie. Zobaczy, jak Umińska zaczyna namiętnie całować swojego współpracownika...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: