SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita zaciągnie Józka do łóżka - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 1649: Julita zaciągnie Józka do łóżka - ZDJĘCIA

23.04.2017, godz. 19:13
Barwy szczęścia odcinek 1649, Julita (Katarzyna Sawczuk), Józek (Patryk Pniewski)
Barwy szczęścia odcinek 1649, Julita (Katarzyna Sawczuk), Józek (Patryk Pniewski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) wpadnie w oko zdesperowanej Julicie (Katarzyna Sawczuk). Dziewczynę od jakiegoś czasu spotykają same zawody miłosne i marzy jej się życie "na poziomie". Kiedy tylko usłyszy, że Sałatka jest młodym piłkarzem, w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaciągnie go do łóżka!

"Barwy szczęścia" odcinek 1649 - we wtorek 25.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Władek (Przemysław Stippa) wraz z Darkiem (Andrzej Niemyt) będą mieli już serdecznie dość narzekania Sałatki w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Chłopak będzie się uskarżał na zakwasy po wyczerpującym treningu, a para znajdzie na to rozwiązanie.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1646: Amelia zeswata syna z Anetą

Odeślą Józka w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Julity, która pomimo nieprzyjemnego charakteru, jest świetną masażystką. Podczas pierwszego spotkania Julita spyta się "opiekunów" Sałatki, co to za człowiek - uzna go za "wieśniaka", ale zmieni zdanie. Dowie się, że to młody, bardzo obiecujący piłkarz. Mając w głowie obraz lenistwa, bogactwa i sławnego męża, Julita w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje chłopakowi seks. Trzeba przyznać, że Józek rozumem raczej nie grzeszy i już niedługo później zakocha się po uszy w przebiegłej dziewczynie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1647: Namiętne chwile Oliwki i Kajtka

Julita w 1649 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wytłumaczy naiwnemu chłopakowi, że jeżeli chce z nią być, to musi jak najszybciej zrobić karierę i stać się sławny. Oczywiście Józek skuszony wdziękami dziewczyny z miasta przystanie na jej propozycję...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: