SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1646: Józek obrazi Darka i Władka

Barwy szczęścia, odcinek 1646: Józek obrazi Darka i Władka

11.04.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia, Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa), Józek Sałatka (Patryk Pniewski)
Barwy szczęścia, Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa), Józek Sałatka (Patryk Pniewski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do ostrej kłótni pomiędzy Darkiem (Andrzej Niemyt), a Władkiem (Przemysław Stippa)! Wszystko przez Józka (Patryk Pniewski), który już niedługo zamieszka u pary. Zachowanie Sałatki nie spodoba się Janickiemu. Co wydarzy się w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1646 - w czwartek, 20.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Darek już niedługo w serialu "Barwy szczęścia" zaproponuje Sałatce, by wprowadził się do niego i do Władka. Wkrótce pożałuje tej decyzji! W 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek zorientuje się, że mężczyźni z którymi mieszka są homoseksualistami.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1638: Powrót Klary

Sałatka nie będzie przebierał w słowach - głośno i dosadnie skomentuje, co myśli na temat takiego stylu życia. Nie będzie również szczędził w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wulgarnych słów, których zapewne czytelnicy mogą z łatwością się domyślić... Darek bardzo się zdenerwuje:
- Nadal nie przeprosił! - powie z wyrzutem w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- Bo to jeszcze dzieciak - Władek będzie próbował załagodzić złość ukochanego i wytłumaczyć zachowanie chłopaka brakiem wychowania, lecz nadaremno:
- Mam nadrabiać jego zaległości wychowawcze i korygować błędy rodziców? Mogę zrobić z niego lepszego piłkarza, nie człowieka - odpowie Darek w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1639: Hubert potrzebuje pomocy. Ula zostanie nianią Marysi

Później partnerzy ostro pokłócą się o Sałatkę, który najwyraźniej nadal nie będzie odczuwał skruchy wobec swoich wulgarnych słów. Czy Darek i Władek dojdą do porozumienia w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Czy Józek zreflektuje się, że źle postąpił?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: