SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1646: Amelia zeswata syna z Anetą

Barwy szczęścia, odcinek 1646: Amelia zeswata syna z Anetą

11.04.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia, Amelia (Stanisława Celińska), Bruno (Lesław Żurek), Aneta (Zofia Zborowska)
Barwy szczęścia, Amelia (Stanisława Celińska), Bruno (Lesław Żurek), Aneta (Zofia Zborowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aemlia (Stanisława Celińska) ponownie wyruszy do akcji i postanowi zeswatać swojego syna z uroczą dentystką! Sama Aneta (Zofia Zborowska) będzie o wszystkim wiedziała. Matka Bruna (Lesław Żurek) podpisze za jego plecami kontrakt z lekarką w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 1646 - w czwartek, 20.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Chociaż z początku Amelia nie była zbyt przychylna kandydatce na synową, zaprezentowanej jej przez Walerię (Ewa Ziętek). Stwierdziła wtedy, że dentystki to nie jest najlepsza partia i już raz się zawiodła. Zmieni zdanie w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i spotka się Anetą.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1646: Józek obrazi Darka i Władka

Tym razem Amelia zamierza nieco inaczej to rozegrać - chcąc uchronić Bruna przed kolejnym zawodem miłosnym, postanowi zmusić Anetę w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do podpisania pewnego rodzaju kontraktu. Samotna lekarka na początku będzie w szoku i nawet nieco się obrazi na "przyszłą teściową" i swatkę w jednym. Pomimo oporów, w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w końcu zgodzi się podpisać papier i... pójdzie z Bunem na randkę!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1639: Hubert potrzebuje pomocy. Ula zostanie nianią Marysi

Będzie zawiedzona jej przebiegiem oraz tym, że mężczyzna nie zaproponował jej kolejnego spotkania i w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" opowie o tym Amelii zgodnie z umową. Wtedy matka Bruna poleci jej, aby to ona nieco bardziej się postarała i wykonała kolejny krok w stronę do zdobycia serca syna. Czy Aneta w 1646 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wytrwa w tym układzie? Co, jeżeli Bruno w końcu dowie się o działaniach matki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: