SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1640: Łukasz trafi do łóżka z Umińską?

Barwy szczęścia, odcinek 1640: Łukasz trafi do łóżka z Umińską?

29.03.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia Alicja (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia Alicja (Monika Dryl), Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Umińska (Monika Dryl) w 1640 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrobi kolejny krok w stronę uwiedzenia Łukasza (Michał Rolnicki)! Od jakiegoś czasu dziennikarka jest nieszczęśliwie zakochana w Sadowskim i ni cofnie się przed niczym, aby go zdobyć. Czy reporter ulegnie koleżance z pracy w 1640 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1640 - w środę, 12.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Już we wcześniejszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Alicja będzie próbowała zbliżyć się do Sadowskiego. W same święta Bożego Narodzenia każe mu przyjść do pracy. Dopiero niczego niepodejrzewająca Kasia (Katarzyna Glinka) stwierdzi, że kobieta nie chce być sama w Wigilię i w ten sposób dziennikarka odwiedzi parę w ich mieszkaniu. Już po tym, w 1640 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Łukaszowi przejdzie złość na koleżankę, gdy zobaczy sowite wynagrodzenie za pracę w okresie świątecznym.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1631: Hubert nie wybaczy Klarze

Nie każdemu się to spodoba. W 1640 docinku serialu "Barwy szczęścia" Umińska wpadnie w kłopoty i zostanie posadzona o faworyzowanie Łukasza w pracy. Sadowski również odczuje napiętą atmosferę w zespole z powodu zostania "pupilkiem" Alicji, czego nie omieszka jej wypomnieć. Dziennikarka obieca mu poprawę, po czym "ze stresu" wyciągnie butelkę wina. 
- Napijmy się, muszę odreagować stres - powie uwodzicielsko w 1640 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i wyszepcze siadając obok kolegi na kanapie:
- Jak dobrze, że cię mam... Wpadłam dzisiaj w panikę, a jak na mnie nakrzyczałeś, poczułam się bezbronna i bardzo, bardzo samotna.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1631: Śmierć w Wigilię. Kto umrze?

To nie będzie koniec zalotów Umińskiej w stronę Łukasza w 1640 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Blondynka przysunie się bliżej, odstawi kieliszek i położy mu głowę na ramieniu. Czy dojdzie pomiędzy nimi do czegoś więcej? Alicja pocałuje Sadowskiego w 1640 docinku "Barw szczęścia"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: