SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1637: Angela i Eryk planują zemstę?

Barwy szczęścia, odcinek 1637: Angela i Eryk planują zemstę?

05.04.2017, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski)
Barwy szczęścia odcinek 1637, Angela (Helena Englert), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Eryk (Patryk Cebulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1637 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Angela (Helena Englert) w bibliotece wpadnie przypadkowo na Eryka (Patryk Cebulski). Chłopak bezwstydnie zaproponuje jej zemstę na Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtku (Jakub Dmochowski). Czy Kowalska przystanie na propozycję chłopaka w 1637 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1637 - w piątek, 7.04.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Po porzuceniu przez Kajtka, Angela będzie czuła się fatalnie. Chłopak zostawił ją tuż przed ślubem Magdy (Honorata Witańska) i Sebastiana (Kacper Krupski) i teraz Kowalska, pomijając rodzinę, została kompletnie sama.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1641: Sylwia pozbędzie się Witka

- Przykro mi z powodu Kajtka - powie Eryk w 1637 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zauważając Angelę - Jak się czujesz? Bo ja jestem w totalnej rozsypce. Szczególnie, że Kajtek to kumpel z klasy.
- Nie chcę o tym rozmawiać - dziewczyna postara się zignorować chłopaka... Który zaproponuje jej coś, czego by się w życiu nie spodziewała:
- To może chcesz się zemścić? (...) Ale dlaczego nie? - Eryk będzie starał się przekonać Angelę - Ty i ja, serca dwa, a Kajtek będzie miał za swoje. (...) Zawsze mi się bardzo podobałaś. (...) Ty byłaś z Kajtkiem, ja byłem z Oliwką, wiesz... Było pozamiatane.
- Teraz też jest pozamiatane - powie chłodno Kowalska. Chociaż będzie próbowała uwolnić się od namolnego chłopaka, ten znajdzie sposób, żeby ją podejść. Kluczem do serca dziewczyny okażą się być książki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1651: Magda ukryje ciążę przed Sebastianem

Chociaż nie będzie łatwo, to w 1637 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Eryk zdoła zdobyć sympatię Angeli, którą wydaje się faktycznie lubić. Kowalskiej zaimponuje wiedza chłopaka. Ich rozmowę zauważy Kajtek i od razu posmutnieje. Czy Angela i Eryk faktycznie się do siebie zbliżą? To będzie zemsta, czy szczere uczucie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: