SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1632: Zmiany u Wiśniewskich po śmierci w Wigilię

Barwy szczęścia, odcinek 1632: Zmiany u Wiśniewskich po śmierci w Wigilię

30.03.2017, godz. 13:00
Barwy szczęścia odcinek 1632, Adrian (Sambor Czarnota), Bożena (Marieta Żukowska), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia odcinek 1632, Adrian (Sambor Czarnota), Bożena (Marieta Żukowska), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po tragicznej śmierci w Wigilię, w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia" u Wiśniewskich szykują się spore zmiany! Wydarzenie, które miało miejsce w noc wigilijną sprawi, że rodzina i sąsiedzi postanowią nigdy więcej nie doprowadzić do podobnej sytuacji. Co wydarzy się w 1632 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1632 - piątek, 31.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W poprzednich odcinkach serialu "Barwy szczęścia" u Wiśniewskich doszło do tragedii! Zaproszona na Wigilię sąsiadka, pani Stasiakowa, nigdy nie dotarła do świątecznego stołu. Okazało się, że niestety, ale staruszka leży martwa na klatce schodowej... Wiśniewscy nie będą potrafili sobie wybaczyć, że wcześniej się nie zainteresowali.

Zobacz: Barwy szczęścia odcinek 1632: Ostra kłótnia Bożeny i Adriana

- Czego dowiedziałeś się na policji? - spyta Bożena (Marieta Żukowska) Adriana (Sambor Czarnota), kiedy ten wróci do mieszkania w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- Nie ma kogo zawiadomić, bo nie miała żadnej rodziny. (...) Muszą wyjaśnić przyczynę zgonu, wykluczyć udział osób trzecich.
- Kiedyś przechodziłam koło niej, tak blisko - powie Amelia (Stanisława Celińska) ze łzami w oczach - Ona tak stała... Tak sobie sama stała i pomyślałam, że podejdę do niej, o coś zapytam... (...) Tak blisko byliśmy... Tak blisko i tacy ślepi.

- Straszna tragedia, straszna...(...) - powie później zaproszony do Wiśniewskich sąsiad w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia".
- Trzymam pana za słowo - odpowie Amelia - Zaraz po świętach organizujemy spotkanie mieszkańców naszego osiedla, żeby już nikt się nie czuł u nas, jak taka sierota społeczna. Musimy wiedzieć, kto mieszka z nami pod jednym dachem, żeby w razie czego pomóc.
- Dobra myśl, zrobię listę i harmonogram - potwierdzi współmieszkaniec.
- A ja ogłoszę, że za darmo pomogę w drobnych naprawach- zaoferuje się Tomasz (Kazimierz Mazur).

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1640: Łukasz trafi do łóżka z Umińską?

Czy Wiśniewscy zrealizują swój pomysł? Z pewnością to wydarzenie pozostanie na zawsze w ich pamięci, szczególnie, że pani Stasiakowa była bardzo szczęśliwa, że ktoś zaprosił ją na Wigilię. Rodzina w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi nigdy więcej nie dopuścić do takiej tragedii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: