SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1632: Ślub Magdy i Sebastiana - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 1632: Ślub Magdy i Sebastiana - ZDJĘCIA

27.03.2017, godz. 09:00
Barwy szczęścia Magda (Honorata Witańska) Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia Magda (Honorata Witańska) Sebastian (Kacper Krupski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Magda (Honorata Witańska) i Sebastian (Kacper Krupski) wezmą ślub w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! W końcu przypieczętują swój związek aktem małżeńskim i oficjalnie stworzą rodzinę. Magda będzie wyglądała zachwycająco w srebrnej sukni. Jak będzie wyglądał ślub Kowalskich w 1632 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1632 - piątek, 31.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Magda i Sebastian w końcu wezmą ślub! W 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie trwał okres świąteczny i rodzina Kowalskich faktycznie będzie miała co świętować. Jednakże jak to zazwyczaj bywa w wyjątkowych momentach, nie obejdzie się bez zamieszania i nerwów.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1630: Hubert alkoholikiem

Kiedy Magda i Sebastian przybędą do mieszkania w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia", żeby przygotować się do ślubu, wyjdzie na jaw, że pan młody zawieruszył gdzieś najważniejszą rzecz w całej ceremonii - obrączki. Kiedy już oboje będą na skraju załamania, Angela (Helena Englert) odnajdzie zgubę.

- Wyglądasz przepięknie... Jestem szczęściarzem - powie Sebastian widząc swoją ukochaną w sukni ślubnej w 1632 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1630: Oliwka będzie chciała się zabić. Kajtek ją uratuje?

Niestety, córka Sebastiana nie będzie mogła w pełni cieszyć się ślubem. Kajtek (Jakub Dmochowski) zakończy ich związek tuż przed uroczystością w 1632 odcinku serialu "Barwy szczęścia". W zwiastunie kolejnego odcinka widzimy, że najwyraźniej jednak nie wszystko pójdzie w porządku, ponieważ pan młody mówi ze złością w głosie:
- To miała być nasza uroczystość!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: