SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Artur wróci do Marty

Barwy szczęścia. Artur wróci do Marty

06.03.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odc. 1060. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ewa (Gabriela Ziembicka)
Barwy szczęścia odc. 1060. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ewa (Gabriela Ziembicka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wydarzy się istny cud! Artur (Jacek Rozenek) postanowi w końcu wrócić do domu, a szczęście Marty (Katarzyna Zielińska) będzie niewyobrażalne. Co wydarzy się w 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1631 - środa, 29.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Marta w 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia" powoli zacznie myśleć, że Artur faktycznie już nigdy nie wróci do niej i do małej Ewci (Gabrysia Ziembicka). W końcu tak bardzo się starała, ale nie wywołało to żadnej reakcji u jej ukochanego... W 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi zwrócić się z tym problemem do swojej przyjaciółki.

Zobacz: Barwy szczęścia. Jerzy Dudek w Barwach szczęścia

Kasia (Katarzyna Glinka) wysłucha jej zwierzenia. W 1631 odcinku "Barw szczęścia" Chowańska powie jej, że Artur po jej odwiedzinach nadal się nie odezwał. Wyzna, że powiedziała mu o kłopotach jego firmy, lecz kompletnie to po nim spłynęło, a nawet przestał odpowiadać na telefony! 
- On już do mnie nie wróci - stwierdzi Marta w 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Całe szczęście, jeszcze tego samego dnia, czeka ją duża niespodzianka!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Berg mści się na Łukaszu

Wieczorem, w Wigilię w 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Artur stanie w progu mieszkania Chowańskich i czule przywita się z Ewunią. 
- Nie kupiłem wam prezentów - powie Chowański patrząc Marcie w oczy, a ona odpowie mu tryskając szczęściem:
- Ty jesteś najlepszym prezentem. Nawet nie wiesz, jak się cieszę - cała trójka w 1631 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zbierze się w czułym uścisku. Chowańska widząc ukochanego uwierzy w magię świąt. Jak długo będzie trwała ta sielanka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: