SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek wróci do Oliwki po jej próbie samobójczej

Barwy szczęścia. Kajtek wróci do Oliwki po jej próbie samobójczej

06.03.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia odc. 1477. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1477. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zupełnie przestała sobie radzić! W 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" osamotnienie i tęsknota za Kajtkiem (Jakub Dmochowski) doprowadzą do tragedii. Nastolatka targnie się na swoje życie! Co dokładnie zrobi Oliwka w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1630 - w środę, 29.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka po zerwaniu z Kajtkiem nie czuła się najlepiej i robiła dobrą minę do złej gry. Wszystko przez to, że nikt nie uwierzył w to, że Angela (Helena Englert), która na dodatek jest teraz z ukochanym blondynki, próbowała ją zabić. Do tego dochodzi brak wsparcia ze strony rodziców i tragedia gwarantowana!

Zobacz: Barwy szczęścia. Artur wróci do Marty

Nic dziwnego, ze Oliwka najpierw zacznie brać leki na uspokojenie, po czym szybko zacznie je zażywać coraz częściej. Powoli otoczenie zacznie zauważać jej dziwne zachowanie, lecz dopiero Kajtek otwarcie zasugeruje, że jego była dziewczyna ewidentnie ma z czymś problem. Nastolatek będzie podejrzewał dopalacze...

Domysły Kajtka potwierdzą się w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia", kiedy otrzyma on opakowanie ze zdjęciem jego i Oliwki w środku. Z tyłu fotografii nastolatka napisze:
- Tym razem żegnaj na zawsze - Widząc ten napis, Kajtek wejdzie na profil społecznościowy byłej dziewczyny, by zobaczyć wpis "Koniec tego cyrku".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Berg mści się na Łukaszu

Chłopak, jak podaje "Świat Seriali" natychmiast wykona telefon do dziewczyny, lecz usłyszy w słuchawce jedynie pocztę głosową. Nie pozostanie bierny w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i pobiegnie do domu, w którym kiedyś spędzał czas. Przeskoczy przez ogrodzenie Oliwki i wejdzie do jej pokoju przez okno. Dziewczyna będzie leżała ledwo żywa na łóżku, a obok niej puste opakowanie po lekach. 
- Co ty zrobiłaś! Obudź się! - Krzyknie Kajtek, a Oliwka jedynie cicho odpowie:
- Nie chcę żyć bez ciebie, nie zostawiaj mnie, bądź ze mną...

Czy Oliwka przeżyje próbę samobójczą w 1630 odcinku "Barw szczęścia"? Jak podaje "Świat Seriali", już w 1632 odcinku Angela tuż przed ślubem swojego ojca dowie się, że Kajtek wrócił do byłej dziewczyny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: