SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, odcinek 1630: Hubert alkoholikiem

Barwy szczęścia, odcinek 1630: Hubert alkoholikiem

22.03.2017, godz. 20:37
Barwy szczęścia odcinek 1599 Hubert (Marek Molak) Marysia
Barwy szczęścia odcinek 1599 Hubert (Marek Molak) Marysia foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo stan Huberta (Marek Molak) zacznie się pogarszać i w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) odkryje, że jej brat zaczyna mieć kłopoty z alkoholem. Frustracja u samotnego ojca sięga zenitu i szuka ucieczki. Czy Hubert posłucha rady siostry w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1630 - środa, 29.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Hubert zacznie trzaskać drzwiami, denerwować się i przy następnym liście od Klary nie wytrzyma. Wybuchnie przy Agacie i wyjdzie z domu. Za to już w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" siostra zauważy kolejne, niepokojące zachowanie Pyrki. Jej brat zacznie pić - codziennie. Każdego dnia będzie sączył piwo, powoli topiąc smutki w alkoholu.

Zobacz: Barwy szczęścia. Marta nie umrze

Agata w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie starała się przekonać Huberta, że uciekanie w używki nie jest rozwiązaniem jego problemów. Stwierdzi, że depresant, którym jest alkohol, jedynie pogarsza stan psychiczny. Jak podaje "Świat Seriali", młody ojciec w 1630 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wysłucha dokładnie tego, co ma mu do powiedzenia ukochana siostra.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

Niestety, cudu nie będzie. Tuż po radzie udzielonej przez Agatę, Hubert sięgnie po kolejną butelkę piwa. Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, w Pyrce zacznie narastać nadzieja, że ukochana Klara (Olga Jankowska) do nich wróci. Jego świąteczne marzenie się nie spełni i Hubert zacznie się jeszcze bardziej staczać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: