SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka ofiarą przemocy domowej

Barwy szczęścia. Oliwka ofiarą przemocy domowej

21.02.2017, godz. 16:00
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek)
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek) foto:

Szczepan (Arkadiusz Janiczek) terroryzuje najbliższych, a to źle się odbija na psychice Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). W 1627 odcinku "Barw szczęścia" Anna (Dorota Kolak) zorientuje się, że coś jest nie tak i poprosi Klaudię (Anna Grycewicz) o rozmowę. Co wydarzy się w nowych "Barwach szczęścia" i czy nauczycielka ochroni Oliwkę i jej matkę przed nadpobudliwym ojcem?

"Barwy szczęścia" odcinek 1627 - piątek, 24.02.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Ojciec Oliwki jest prawdziwym tyranem. Szczepan nie potrafi trzymać języka za zębami i darować sobie awantury z błachych powodów. W 1627 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka znów wybuchnie złością w szkole, a to poważnie zaniepokoi Annę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara w depresji poporodowej. Czy dojdzie do tragedii? - WIDEO

Marczakowa poprosi Klaudię o rozmowę i wyjaśni, że córka jest ostatnio wystraszona, rozdrażniona i domyśli się nawet, co może być tego powodem. Nauczycielska intuicja wcale jej nie oszuka. W 1627 odcinku "Barw szczęścia" kobietę aż na ulicy dobiegnie donośny głos Szczepana krzyczącego na żonę z powodu przypalonego sosu i bałaganu w kuchni. Jego złość dosięgnie również Olwikę, której będzie chciał raz na zawsze wybić Kajtka (Jakub Dmochowski) z głowy - Miarka się przebrała - ryknie Zborowski. Czy Marczakowa uratuje Klaudię i jej córkę przed ojcem tyranem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: