SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

13.03.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1582 Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia odcinek 1582 Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już niedługo Kajtek (Jakub Dmochowski) zaangażuje się w problemy Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), co spowoduje, że Angela (Helena Englert) w 1623 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrobi się zazdrosna o byłą dziewczynę! Chłopak zacznie poważnie martwić się o nieaktualną partnerkę... Co wydarzy się w 1623 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1623 - poniedziałek, 20.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka nadal nie będzie mogła pozbierać się po rozstaniu z Kajtkiem. Dziewczyna ma również problem z zaakceptowaniem tego, że on związał się z osobą, która poważnie naraziła życie ich obojga. Powoli zacznie się staczać, a sytuacji nie poprawi Szczepan (Arkadiusz Janiczek), który zacznie wyzywać córkę od puszczalskich.

Zobacz: Barwy szczęścia. Marek pozbędzie się syna dla Sylwii

Pojawiły się również podejrzenia o to, że ojciec ogólnie znęca się psychicznie, a może nawet fizycznie nad Oliwką. To wszystko sprawi, że nastolatka sięgnie po leki uspokajające swojej matki i zacznie ich nadużywać. Rodzice nie zauważą dziwnego zachowania córki, za to Kajtek pomyśli, że była dziewczyna jest pod wpływem dopalaczy...

Zaangażuje się w pomoc Oliwce w 1623 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i zacznie się ponownie do niej zbliżać, co dostrzeże Angela. Oczywiście aktualnej dziewczynie się to nie spodoba i zacznie być zazdrosna!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kajtek wróci do Oliwki po jej próbie samobójczej

Czy Angela da się porwać złym emocjom i zrobi awanturę Kajtkowi? Jak się okazuje, nastolatka niebezpodstawnie będzie miała powód do niepokoju, ponieważ już w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Oliwka targnie się na swoje życie. Podobno Kajtek po tych wydarzeniach powróci do swojej byłej ukochanej, zostawiając Angelę ze złamanym sercem...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: