SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka zażywa dopalacze

Barwy szczęścia. Oliwka zażywa dopalacze

15.03.2017, godz. 09:00
Barwy szczęścia odc. 1478. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1478. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zachowuje się coraz dziwniej,  a Kajtek (Jakub Dmochowski) w 1621 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie coś podejrzewać. Na dodatek Eryk (Patryk Cebulski) zdradzi mu, że już sobie z nią nie radzi... Nastolatka nie będzie chciała rozmawiać z byłym chłopakiem. Co zrobi Kajtek w 1621 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1621 - czwartek, 16.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek zauważył, że z jego byłą dziewczyną dzieje się coś dziwnego. W 1621 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okłamie Angelę (Helena Englert) i pójdzie do domu Oliwki, aby porozmawiać z nią i z jej rodzicami. Zostanie brutalnie wygnany z ich mieszkania przez Szczepana (Arkadiusz Janiczek), który nienawidzi go za zranienie córki.

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

Kiedy Kajtek wyjdzie już z domu Oliwki w 1621 odcinku serialu "Barwy szczęścia", wracając po ciemku do domu, usłyszy za sobą kroki. Okaże się, że to Eryk biegnie mu na spotkanie. Młody Cieślak pomyśli, że chłopak jego byłej chce go pobić, ale grubo się pomyli:
- Chciałem pogadać -
powie Eryk w 1621 odcinku "Barw szczęścia" - Zaraz zwariuję, naprawdę. Nie wiem, co się z nią dzieje. Albo jest mega zmulona albo ma mega napady radości. Stary, ona chyba coś bierze
- Jesteś pewien? - spyta zaniepokojony nastolatek.
- Znasz jej znajomych ze starej budy, nie? (...) A Szajbę? Gadała z nim przez telefon.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta nie wspiera Artura po wypadku w Himalajach

Kajtek słysząc ksywkę człowieka, który sprzedawał mu dopalacze, skamienieje. Zacznie się z tym niesamowicie męczyć, aż w końcu ojciec będzie zmuszony zadzwonić do rodziców Oliwki, którzy nie będą chcieli rozmawiać z Cieślakami przez wzgląd na przeszłość. Pomimo tego, kajtek nie podda się i postanowi użyć ostatniej deski ratunku... Angela niedługo poczuje się zagrożona!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: