SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. List pożegnalny Klary do Marysi

Barwy szczęścia. List pożegnalny Klary do Marysi

14.03.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1619 Hubert (Marek Molak), Marysia
Barwy szczęścia odcinek 1619 Hubert (Marek Molak), Marysia foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W 1619 docinku serialu "Barwy szczęścia" do domu Pyrków dotrze list. Będzie on zaadresowany do najmłodszego członka rodziny - do malutkiej Marysi! Okaże się, że autorką jest Klara (Olga Jankowska)... Hubert (Marek Molak) odczyta go córce w 1619 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1619 - wtorek, 14.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Hubert w 1619 docinku serialu "Barwy szczęścia" po powrocie do domu wpadnie w panikę. Zastanie w mieszkaniu przewróconą butelkę dla dziecka i ani śladu córeczki, czy też Agaty (Natalia Zambrzycka). Chwilę później w 1619 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Paweł (Mateusz Rzeźniczak) był z małą na spacerze. Chłopak pokaże Hubertowi list, który znalazł w skrzynce. Pyrka postanowi przeczytać go córce.

Zobacz: Barwy szczęścia. Angela zazdrosna o Kajtka

- Tatuś przeczyta ci list, co? Mama zostawiła. Kochana Marysiu. Musiałam wyjechać. Nie uciekłam od ciebie, tylko od siebie samej. Potrzebuję czasu, żeby nauczyć się miłości do ciebie... To są jakieś bzdury! - Dopiero później w 1619 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert będzie w stanie doczytać córeczce list:
- Wiem, że ciężko ci bez mamy, ale tata na pewno dobrze mnie zastępuje. Tacie też jest ciężko i nie rozumie dlaczego wyjechałam, więc cię córeczko, bądź dla niego dobra. Nie potrafię ci wyjaśnić dlaczego tak zrobiłam i nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę wytłumaczenie. Tęsknie za wami, ale nie mogę wrócić. Jeszcze nie. Nie jestem gotowa. Wciąż się boję. Mama.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta nie wspiera Artura po wypadku w Himalajach

Hubert w w 1619 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaszklą się oczy po przeczytaniu wyznania ukochanej. Jest mu ciężko po jej odejściu... Jak długo Klarze zajmie poukładanie sobie w głowie faktu, że została matką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: