SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Jerzy Dudek w Barwach szczęścia

Barwy szczęścia. Jerzy Dudek w Barwach szczęścia

28.02.2017, godz. 09:00
Jerzy Dudek, Polska
foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Już w 1616 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pojawi się znany bramkarz, Jerzy Dudek! Pomoże on Darkowi (Andrzej Niemyt) uporządkować jego sprawy zawodowe. Jaką rolę odegra w 1616 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1616 - czwartek, 9.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Jerzy Dudek to były bramkarz reprezentacji Polski, związany również z Liverpoolem FC i Realem Madryt. W marcu pojawi się w 1616 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i wszystko wskazuje na to, że widzowie będą mogli oglądać na ekranie nie tylko w jednym odcinku, a w co najmniej kilku.

Zobacz: Barwy szczęścia. Witek pozbędzie się Sylwii

Jerzy Dudek w "Barwach szczęścia" będzie grał siebie, jako starego znajomego Darka. Piłkarz po zakończeniu kariery na boisku nie wie, co ze sobą zrobić i wtedy wkroczy Jerzy Dudek - zaproponuje mu rozważenie zostania menadżerem piłkarskim. Wieloletni kolega zainspiruje Darka do wzięcia się w garść i da mu pomysł na dalszy rozwój kariery zawodowej. Jak podaje "Tele Tydzień" jeszcze nie do końca wiadomo, czy Jerzy Dudek pozostanie w obsadzie na stałe, choć sam zainteresowany wyraża na to chęć.

To zależy, jak mnie ocenią widzowie i producenci. Jeśli otrzymam propozycję, pewnie powiem "tak"- zdradza "Tele Tygodniowi".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka ofiarą przemocy domowej

Pieniądze otrzymane za udział w serialu Jerzy Dudek zamierza przeznaczyć na cele charytatywne. Przekaże je podczas meczu w Knurowie, który odbędzie się 12 marca 2017 roku. To szczytny cel i z pewnością godny poszanowania dla bramkarza. Jerzy Dudek zdradził, że musiał nieźle się postarać, aby nadążyć za kolegami na planie, ale z pomocą udało mu się porządnie odegrać swoje sceny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: