SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka sięgnie po leki na uspokojenie

Barwy szczęścia. Oliwka sięgnie po leki na uspokojenie

07.02.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek)
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Szok! Już w 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Szczepan (Arkadiusz Janiczek) nazwie Olwikę (Wiktoria Gąsiewska) puszczalską! To nie poprawi sytuacji psychicznej dziewczyny po zerwaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). W 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka sięgnie po leki uspokajające swojej matki (Anna Grycewicz)!

"Barwy szczęścia" odcinek 1613 - poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka po ostatecznym zerwaniu z Kajtkiem będzie w fatalnym stanie! W 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" znajdzie na blogu Angeli (Helena Englert) zdjęcie Kajtka. Wpadnie w czarną rozpacz, łzy spłyną jej po policzkach, a w sercu zamieszka żal, smutek i frustracja.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara porzuci córkę i ucieknie z domu

Żeby tego było mało, ojciec w 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dodatkowo pogorszy Oliwce nastrój. Zwyzywa ją od puszczalskich, stwierdzi że jego córka się nie szanuje i przez to nigdy nie znajdzie sobie porządnego chłopaka do długotrwałego związku.

Oliwka będzie załamana. Nadal kocha Kajtka i nie potrafi poradzić sobie z faktem, że jemu już przeszła miłość do niej i znalazł sobie kogoś innego. W dodatku jest to Angela, która wrzuciła ją do Wisły! Będąc na skraju załamania nerwowego, Oliwka w 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" sięgnie po leki na uspokojenie należące do jej matki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena straci dziecko. Adrian nie będzie ojcem

Zniknięcie pigułek nie zaniepokoi Klaudii, która odkryje w 1613 odcinku serialu "Barwy szczęścia" pewne braki w opakowaniu. Oliwka po zażyciu leków uspokajających zacznie bardzo dziwnie się zachowywać. Zaczną przynosić jej ulgę, co jest bardzo łatwą drogą do uzależnienia się i popadnięcia w lekomanię. Zborowscy po jakimś czasie zorientują się, że z Oliwką dzieje się coś nie w porządku. Czy będą w stanie jej pomóc?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: