SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek odkrywa sekret Angeli

Barwy szczęścia. Kajtek odkrywa sekret Angeli

01.03.2017, godz. 12:00
Barwy szczęścia odcinek 1612 Angela (Helena Englert) Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odcinek 1612 Angela (Helena Englert) Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kajtek (Jakub Dmochowski) w 1612 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaprosi Angelę (Helena Englert) na romantyczny obiad, jednakże nie wszystko pójdzie po jego myśli. Odkryje sekret swojej dziewczyny - coś, czego nawet nie podejrzewał! Czego dowie się Kajtek w 1612 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1612 - piątek, 3.03.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek już od dłuższego czasu próbuje nakłonić Angelę do pójścia z nim do łóżka... O ile dziewczyna z chęcią zbliżyłaby się do swojego ukochanego, o tyle nikt poza Magdą (Honorata Witańska) nie wie, że nastolatka jest jeszcze dziewicą. Chłopak żyje w przekonaniu, że Angela ma już za sobą ten pierwszy raz, ale w 1612 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zda sobie sprawę ze swojej pomyłki!

Zobacz: Barwy szczęścia. Jerzy Dudek w Barwach szczęścia

- Jest tak, jak chciałaś. Romantycznie, nastrojowo... - zacznie kusić głosem nastolatek.
- Ale zaraz może wrócić twój ojciec. Albo Darek. (...) Nie chcę się spieszyć, wolę się spokojnie poprzytulać i nie patrzeć na zegarek - słowa Angeli nie ostudzą zapału Kajtka. Zacznie przedstawiać jej różne propozycje, typu wyjazd, a Angela konsekwentnie będzie odrzucała jego pomysły.
- Ale musimy coś wykombinować - chłopak nie przestanie naciskać.
- Ale nie musimy się spieszyć! (...)
- Angela... To jest twój pierwszy raz? - oklaski dla Kajtka za spostrzegawczość! Oczywiście, takie z uśmiechem. W końcu odkryje tajemnicę Angeli - Czemu wcześniej nie mówiłaś?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara wrzeszczy na córkę! Rodzina w szoku

Angela po prostu bardzo bała się odrzucenia. Bez specjalnego doświadczenia chociażby w całowaniu, przestraszyła się, że jeżeli odmówi Kajtkowi współżycia, to ten ją zostawi. Naiwne myślenie, ale skąd miała wiedzieć? Dopiero rozmowa z Magdą uświadomiła jej błąd w myśleniu. Czy jednak zdecyduje się na pierwszy raz z Kajtkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: